Milioane de euro cheltuiți pentru propagandă electorală, opere de artă, tablouri și alte obiecte de valoare ale statului zac aruncate prin beciurile de la MAE și ambasada României de la Londra. În tot acest timp, tanti Luminița LOBBYSTA se comportă ca și cum MAE ar fi SRL-ul dumneaei, mai ales acum, când bossul de la Cotroceni s-a autoinscăunat până când vrea mușchii lui.
Distribuie pagina:

Distribuie pagina: